תנורים מנירוסטה למטבח מוסדי ותעשייתי

המוצרים שאנו רוכשים לביתנו חייבים להיות עמידים, איכותיים ומותאמים. עם זאת, הדרישה הזו עולה לרף הרבה יותר גבוה כאשר יש צורך במוצר כלשהו למגזר העסקי והתעשייתי כאשר כלי בישול ומתקנים שמיועדים לשימוש במטבחים תעשייתיים צריכים להיות בסטנדרט הכי גבוה. אחד מהמוצרים החשובים ביותר במטבח הוא התנור וזה הזמן להבין מדוע תנור מנירוסטה הוא הטוב ביותר.

השימוש המאסיבי בתנור תעשייתי

תנורים תעשייתיים שמיועדים לשימוש במטבחים תעשייתיים במוסדות שונים חייבים לעמוד בכמה פרמטרים שכל חריגה מהם יכולה להיות נזק רב לטווח הארוך. התנור צריך להיות מותאם לשימוש של המוסד, הוא צריך להיות עמיד לטווח הארוך והוא גם חייב להיות איכותי מאוד ולאפשר תחזוקה קלה. הפרמטרים האלו חייבים להיות ברף הגבוה ביותר בעיקר בגלל השימוש המאסיבי בו. אם נראה לכם שאתם התנור הביתי שלכם אתם מפעילים כל יום זמן רב, במטבח המוסדי הוא יפעל למעשה ללא הפסקה כאשר הבישולים יתחילו מהבוקר ויסתיימו רק בשעות סיום העבודה של המקום, בעצמה רבה.

מה מיוחד בתנורי נירוסטה?

לתנורים מנירוסטה יש מגוון רחב של יתרונות כאשר היתרון הבולט ביותר הוא יתרון העמידות. אין ספק שתנורים אלו יכולים להיות הרבה יותר עמידים מכל סוג תנור אחר כאשר בראש ובראשונה התנור אינו מחליד. כאשר יש חלודה על התנור אין אפשרות אחרת אלא להחליף אותו כאשר ניקוי או החלפת חלקים בדרך כלל לא מתאפשרת או לא תפתור את הבעיה לשימוש איכותי. לכם תנורים מנירוסטה נותנים מענה מצוין ואפילו אם המחיר שלהם יהיה גבוה יותר הרי שמדובר בהשקעה חשובה לטווח הארוך. אפילו שימוש ארוך טווח ומאומץ מאוד גם באקלים הישראלי לא יצרו חלודה על התנורים.

תנורים מעוצבים ואלגנטיים

תנורים מנירוסטה מכילים עוד כמה יתרונות מלבד יתרון העמידות כנגד חלודה. באופן כללי נירוסטה היא אחת המתכות הכי יפות שיש והמרקם החלק שלה שובה כל אחד. לא סתם כאשר תיכנסו למטבח המוסדי תגלו שיש לא מעט כלים שעשויים מנירוסטה ואפילו מראה של מטבח כסוף לחלוטין, כאשר כולו עשוי מנירוסטה, לא אמור להפתיע אתכם. העיצוב הנהדר תורם מאוד ליצירת כלים מותאמים מאוד לשימוש בגלל התבנית הקלה שניתן ליצור מהם וגם קלים מאוד מבחינת משקל שכן הנירוסטה היא מתכת דקה מאוד.

תנור מנירוסטה הכי קל לניקוי

אם אתם קונים כלי או מכשיר למטבח אתם חייבים לוודא כמה קל יהיה לכם לנקות אותו. מבחינת התחזוקה של כלי גדול כמו תנור הרי ברגע שתקנו תנור איכותי אתם חייבים לזכור כי עדיין נשארת לכם משימת הניקיון שלעתים יכולה להיות ארוכה ומסובכת. תנור מנירוסטה קל מאוד לנקות שכן הנירוסטה היא מתכת חלקה מאוד ובניגוב סמרטוט אפשר לנקות אותה עד שהיא תבריק.

יש לנו את התנור המושלם בשבילכם!

מצליות, תנורים, מחבתות, סירי נירוסטה ועוד מגוון רחב של כלי מטבח שיכולים לספק לכם עבודה הרבה יותר נוחה ובטוחה, תוכלו למצוא אצלנו בסופר נירוסטה אשקלון בע"מ! כל מוצרי הנירוסטה הכי איכותיים שיש, כאלו שלא יחלידו גם אחרי שנים רבות ויתנו לכם שקט נפשי יחד עם השימוש הכי נוח שיש. ככה זה שהאיכות תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות והאמינות שלנו כחברה היא ערך עליון. כשאתם בוחרים בסופר נירוסטה אשקלון בע"מ, אתם למעשה נכנסים למשפחה שקשה לצאת ממנה, כי ככה זה שהשירות חם ואישי.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-6750180

דילוג לתוכן