ציוד נירוסטה להגשה

בין אם מדובר במוסד שמכיל חדר אוכל ובין אם מדובר במוסד שמכין ומגיש אוכל בו במקום ואף לכמות גדולה של אנשים, הרי שיש לחשוב היטב באלו כלים בוחרים להגיש ועם אלו כלים בוחרים לעבוד, וזאת כי כל עוד הכלי נוח לשימוש, נוח לניקוי ונוח להגשה, הרי שלא רק כלל העבודה תתבצע יותר טוב, יותר מהר ובאופן יותר מקצועי, אלא גם ניתן יהיה לשמור על אסתטיקה וניקיון ברמה הרבה יותר גבוהה, כך שגם יתאפשר לשמור על צוות העובדים יותר מרוצים, גם יתאפשר להרשים את הסועדים וגם יתאפשר לשמור על תקני הניקיון המחמירים של משרד הבריאות ביתר קלות. לאור כל זאת אין זה מפתיע שכיום ציוד נירוסטה להגשה הנו השם השני של ציוד מוסדי, ואין זה מפתיע שמדובר בבחירה הראשונה של לא מעט מוסדות מרוצים שמתנהלים בחוכמה.

מערך הגשה מחומם או מקורר עם תאורה, דיספנסר צלחות ומקום למרקיות

מבחר איכותי של ציוד נירוסטה

כאן בחברת "סופר נירוסטה" אתם מוזמנים להתרשם משורה מובילה של ציוד נירוסטה להגשה ועבודות נירוסטה, וזאת כי כחברה שחיה את התחום לאורך שנים אנו תמיד מחפשים אחר החידוש הבא, ועל כן אצלנו תמצאו מגוון מוצרים מתקדמים פרי התכנון והייצור שלנו. בין היתר אנו מייצרים תנור, מתקן לסכו"ם, שולחן עבודה, מנדף, סירים, מחבתות, כיריים לגז, ארון חימום ועוד מגוון מוצרים מובילים מנירוסטה.

כיריים לגז מנירוסטה

צורך לצד מענה

ציוד להגשה מתקדם עשוי נירוסטה מנצל ביעילות יתרה את תכונות פלדת האל חלד, ולו עבור סביבה מאתגרת אשר מאפיינת כל מוסד שבא במגע עם אוכל – מקום שצריך לשדר ניקיון, לשמור על רף גבוה של ניקיון, לשמור על טמפרטורה מדויקת ולייעל את פעולת הניקיון – ממש כפי שחומר הנירוסטה מאפשר.תכונות החומר כאשר מדובר על ציוד הגשה עבור אוכל, יש שני אלמנטים שחובה להקפיד עליהם: נראות וטמפרטורה נכונה – שני פרמטרים להם חומר הנירוסטה מעניק מענה אידאלי. מדוע? ובכן הנירוסטה ידוע כחומר שאינו מאפשר למים ואוויר לחדור אליו (ועל כן הוא עמיד ביותר בפני חלודה), הנירוסטה ידוע כחומר מבריק אשר תורם לרמת האסתטיות והשימור, ידוע כחומר שגם לאחר שהוא נשרט הוא נראה חדש (ולו כי הוא עוטה שכבה חדשה) ומדובר במתכת מאוד עמידה בפני טמפרטורות גבוהות. אם בכך לא די, נמשיך ונציין שמדובר במתכת שנחשבת ליחסית זולה ועל כן ניתן לייצר ממנה ציוד איכותי שנמכר במחירים כדאיים, מדובר במתכת שמיוצרת בצורת יריעות ועל כן ניתן להפיק ממנה ביתר קלות מגוון מוצרים ואף מדובר בחומר שנחשב לידידותי לסביבה, וזאת כי הוא ניתן למיחזור.

ארון חימום נירוסטה

התאמה מלאה

כיום ניתן למצוא יותר ממאה סוגים של סוגי נירוסטה, כאשר כל סוג מתאים עבור יצירה של ציוד הגשה מעט שונה. אי לכך כאשר חברת "סופר נירוסטה" עומדת לייצר כלי כזה או אחר, היא בוחנת מראש את רשימת התכונות האידאליות פר כל כלי, ובהתאם בוחרת בסוג הרצוי. לדוגמה ניתן לבחור עד כמה החומר יהיה דק, האם הוא יהיה מגנטי, עד כמה הוא יהיה קשה, עד כמה מבקשים שהמראה יהיה חלק וכדומה, כאשר בהתאם לסך הנתונים מוסיפים לתרכובת מינון מסוים של פחמן, ניקל וכדומה.

יתרונות החומר

לאור כל זאת ניתן להבין מדוע חומר הנירוסטה אידאלי עבור המטבח המוסדי, למסעדות, לשירותי התעשייה וכדומה, כאשר אם נבקש לתמצת את הסיבות המובילות, נעבור על חמשת הבאות:
1. קל ביותר לנקות כלים מנירוסטה.
2. כלים מנירוסטה אינם מחלידים.
3. עלות החומר יחסית זולה.
4. כלי נירוסטה נחשבים ליחסית קלים.
5. כלי נירוסטה מחזיקים מעמד לאורך זמן.

חברת סופר נירוסטה מתמחה בציוד למסעדות.
הנכם מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים של סופר נירוסטה
התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם
072-3306656

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-6750180

דילוג לתוכן