מחבתות מתהפכים מנירוסטה

יש מגוון רחב של כלי מטבח שיכולים להיות מעולים גם בשבילכם. הם מקנים נוחות שימוש, בישול קצר יותר וכמובן עמידות לאורך זמן. כאשר מדובר על מטבח התעשייתי יש צורך בכלים איכותיים, עמידים ונוחים במיוחד שיותאמו לשימוש, ואחד מהם היא המחבת התעשייתית המתהפכת. מהי מחבת זו? מדוע היא כה שימושית? מי צריך אותה וממה כדאי שהיא תהיה עשויה? הנה כל התשובות בשבילכם.

מהי מחבת תעשייתית מתהפכת?

מחבת נירוסטה תעשייתית לא נראית כלל כמו מחבת רגילה אלא מדובר במכונה יחסית גדולה שלמעשה מאפשרת טיגון ממש כמו במחבת . למעשה מחבת תעשייתית יכולה להכיל 100 ליטרים נפח ואפשר לטגן איתה צ'יפס, סופגניות ומה שלא תרצו. מחבת מתהפכת הרבה יותר יעילה ממחבת רגילה כאשר מחבתות מתהפכות יכולות להיות שימושיות ויעילות לקיצור זמני הבישול מה שכל עסק רוצה וצריך. כדאי מאוד שתבחרו את המחבתות הללו בצורה נכונה והנה כמה דברים שיכולים לעזור לכם בבחירה.

מה טוב במחבתות מתהפכות?

באופן כללי מחבתות מתהפכות הופכות את העבודה שלכם להרבה יותר יעילה. לא צריך להתחיל להפוך את המזון שנמצא בתוך המחבת כדי שיטוגן היטב משני הצדדים ואין צורך לבדוק את הטמפרטורה באופן ידני. מחבת זו פועלת באופן הרבה יותר מבוקר כך שהמזון ייצא נפלא אפילו שהוא כמותי מאוד. כמו כן, מחבתות נירוסטה אלו נותנות ביטחון הרבה יותר גדול למבשל כאשר השמן לא יכול לעוף ולמחבתות אלו יש מנגנוני בטיחות רבים שמסייעים להימנע מכוויות או קצרים חשמליים, כאשר לרוב המחבתות האלו יהיו חשמליות מה שמונע את הסיכוי לשריפה.

מה היתרונות של מחבתות מתהפכות מנירוסטה?

מחבתות מתהפכות נירוסטה פועלות באופן חשמלי כאשר הטמפרטורה המקסימלית יכולה להגיע עד יותר מ-300 מעלות צלזיוס. היתרון במחבתות נירוסטה אינו מסתכם ביתרון אחד בודד אלא במספר יתרונות חשובים, אך הבולט שבהם היא העמידות. מחבת מנירוסטה ולמעשה כל מוצר נירוסטה החל מכלי בישול ועד כלי הגשה, יהיה הרבה יותר עמיד לטווח הארוך. הנירוסטה אמנם דקה מאוד וזה גם מה שנותן לה עיצוב נהדר, אך היא עמידה בפני חבלות וגם בפני קורוזיה, וזה הנתון החשוב ביותר לאורך זמן.

כיצד נבחר מחבתות מתהפכות מנירוסטה?

מחבתות מתהפכות מנירוסטה יש לבחור בקפידה כאשר מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי שיענה על הצרכים שלכם במטבח המוסדי. יש לבדוק את הטמפרטורה המקסימלית ואת הטמפרטורה המינימלית לטיגון כאשר לעתים הם לא יעמדו בטווח שאתם צריכים, אם כי רוב המחבתות יהיו מתקדמות ויאפשרו טווח די גדול. יחד עם זאת המחבתות יכולות להיות בעלות אפשרויות טכנולוגיות שונות כמו טיימר וכן הלאה, וכמובן שיש לבצע סקירה לגבי השוואת המחירים, תנאי האחריות וכולה.
 
מחבת מתהפך מק"ט : 1040
מחבת נירוסטה למטבח המוסדי

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-6750180

דילוג לתוכן