ארונות נירוסטה למלצרים

ארונות נירוסטה אידאליים עבור מגוון מוסדות, מפעלים, חדרי אוכל גדולים ומסעדות ובאופן כללי עבור כל מקום בו מבקשים לאחסן אוכל או תכולה רגישה, עבור כל אזור בו ישנה חשיבות יתרה לשמירה על רמה גבוהה של ניקיון ועבור כל אזור בו נמצא כמות גדולה של אדים ומים, ממש כמו במטבחים תעשייתיים, או במפעלים כימיים. אי לכך, אצל חברת "סופר נירוסטה" אתם מוזמנים למצוא שורה ארוכה של ארונות נירוסטה עבור צרכי אחסון, כאשר יש מגוון גדלים, תצורות וחלוקות, ואף ניתן למצוא כאלו עם פתח אוורור לעומת כאלו אשר סגורים באופן הרמטי.

יתרון החומר

לא מעט ציוד איכותי נזרק רק כיוון שהוא לא אוחסן כראוי. אי לכך אם מבקשים לוודא שהציוד יישמר נקי ויבש, מוגן מלחות ובקטריות, וללא השפעה ממצב האדים והחומרים שיש בסביבה הקרובה, הרי שמומלץ לרכוש ארון מנירוסטה. כמו כן, ארונות נירוסטה נחשבים קלים, מאוד עמידים ואף נמכרים במחירים כדאיים, ולו כי החומר עצמו ואופן הייצור אינם יקרים, וזאת גם אם החומר עצמו מחזיק בשורה ארוכה של יתרונות ייחודיים.

נראות ותקנים

לצד העובדה שארונות מנירוסטה שומרים היטב על התכולה, גם יש לציין שמדובר בארונות שקל ביותר לנקות, הם אינם סופחים מים, נחשבים מאוד חזקים. אי לכך משרד הבריאות מתעדף חומר זה עבור מגוון סיטואציות, ולו בשל שיקולי תפעול וניקיון.

הבחירה של המקצוענים

לצד העובדה שמדובר בחומר חזק מאוד שעומד באופן אידאלי בפני בלאי וקל לנקות אותו, הרי שגם יש לציין שחומר זה מאה אחוז מתמחזר, כך שאם על הדרך גם חשובה לכם איכות הסביבה, הרי שגם פה צלחתם ותרמתם לאיכות הסביבה. אי לכך ממש כפי שניתן למצוא במוסדות ובמטבחים התעשייתיים שיש מנירוסטה, כיור מנירוסטה, דלפקי נירוסטה, עגלות מנירוסטה, ציוד חימום מנירוסטה וכדומה, כך גם ניתן למצוא שורת ארונות מנירוסטה, וכל עוד פונים אל חברת "סופר נירוסטה", הרי שניתן להבטיח הכוונה מקצועית אל עבר המוצר המתאים ביותר עבורכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-6750180

דילוג לתוכן