ארונות נירוסטה לאחסון

בכל מקום אשר מכיל ציוד רב שיש לשמור עליו איכותי ומאורגן ככול הניתן, חשוב שיימצא ארון מתאים, ארון שגם יידע לשמור על התכולה נקייה, איכותית ומסודרת וגם שיאפשר לשמור על הארון עצמו נקי ושמור מבחינה בריאותית ואסתטית. אי לכך חשוב ביותר לבחור בארון הנכון, וכל עוד מדובר במקום עם דרישות מחמירות כגון המטבח המוסדי והתעשייתי (או כל אזור אחר שרמת הניקיון בו קריטית), הרי שיש לבחור ארונות נירוסטה לאחסון, ואם מראש מבקשים לבחור מתוך מבחר איכותי ואם מראש מבקשים להיות מרוצים מאיכות התוצר לאורך זמן, הרי שגם אתם מוזמנים להכיר את היצע הארונות שלנו – ארונות נירוסטה לאחסון.

פתרון איחסון אידיאלי

ארונות נירוסטה לאחסון מאפשרים מענה אידאלי עבור סידור, התייעלות והתנהלות חכמה, כך שניתן לסדר בעזרתם מגוון רב של ציוד, לנצל באופן מרבי את השטח ולשמור ביעילות יתרה על שלום המוצרים. מכאן שאצלנו תמצאו מבחר ארונות אחסון בעלי הבדלים בעומק המדפים, בגובה, בנגישות ובאופי הסידור. אי לכך אם מבקשים מענה מדויק עבור צרכים ואם גם אתם מבקשים בעוד כמה שנים להישאר מרוצים – גם אתם מוזמנים ליהנות ממבחר ארונות נירוסטה מבית "סופר נירוסטה".

למה לבחור דווקא בנירוסטה לאיחסון?

נירוסטה היא סגסוגת פלדה עמידה בפני קורוזיה וחלודה, מה שהופך אותה לחומר אידיאלי לאחסון. תכונות אלו הופכות אותה לבחירה מועדפת עבור ארונות אחסון במגוון רחב של סביבות, הן פנים והן חוץ. נירוסטה קלה לניקוי וחיטוי, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית לאחסון מזון או תרופות וכמובן גם המראה של הנירוסטה לאחר ניקוי הוא אסתטי ומלא ברק. נירוסטה אינה דורשת תחזוקה רבה מלבד ניקוי כללי.

מבחר מבטיח

אלו ארונות נירוסטה לאחסון מחכים לכם אצלנו? גבוהים, נמוכים, עמוקים, עם פתחי אוורור, ללא פתחי אוורור, רחבים וכדומה, כאשר דבר אחד ניתן לוודא מראש, אתם תקבלו מענה מלא – ארונות נירוסטה לאחסון ברמה מאוד גבוהה, כך שתוכלו ליהנות מהם לאורך זמן וביעילות יתרה.

אצלנו בחברת "סופר נירוסטה" אתם מוזמנים ליהנות ממבחר רב, ולו כי אנו מתמחים בתכנון וייצור של מגוון מוצרי נירוסטה, וזאת כי הנירוסטה אידאלית עבור המטבח המוסדי והתעשייתי ובאופן כללי אידאלית עבור מגוון מקומות נוספים בהם סטריליות מהווה ערך עליון – כגון בתי חולים. מדוע? כיוון שהנירוסטה מאפשרת ניקוי מרבי ופשוט, היא אינה נשחקת, אינה מעלה חלודה, קלה לשינוע, עמידה ביותר בפני מכות ואף החומר עצמו יחסית דק וזול, כך שהוא אידאלי עבור מגוון צרכים תעשייתיים במקומות שחשוב להם סדר, ניקיון, איכות והתייעלות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-6750180

דילוג לתוכן