עגלות עזר מנירוסטה

לעגלות עזר יש תפקיד מכריע בחדרי אוכל גדולים, במטבחים תעשייתיים, במסעדות וכדומה, וזאת כי הם מסייעים לשנע מגוון מוצרים בקלות יתרה, הם מסייעים לשמור על סביבת עבודה בטוחה, הם מסייעים להוביל בו זמנית שורה גדולה של מגשים (מבלי שכמה עובדים יחדלו מעבודתם), הם מסייעים להעביר אוכל חם ללא סכנת כוויה, הם מאפשרים לאפסן באופן זמני מגוון מגשים וכלים נוספים, הם מאפשרים לפתור באופן אלגנטי בעיה של חוסר בארונות ומדפים (ולו כי מדובר בסוג של ארון נייד), הם מסייעים להגביה מגוון מוצרים ובאופן כללי הם מאפשרים לשמור על כללי הבטיחות, לייעל שורת מהלכים ולקצר זמני עבודה.

יתרונות הנירוסטה

לצד היעילות הגדולה של עגלות עזר, יש ציין שעליהן להיות מנירוסטה, כמובן כל עוד מבקשים להפיק מהן כמה שיותר, ליהנות מהן לאורך זמן ולהקל את מלאכת התפעול והניקיון שלהן. מדוע? כיוון שהנירוסטה ידוע כחומר יחסית קל, כחומר מאוד עמיד, כחומר שאינו ממהר להתבלות, כחומר שאינו עוטה שכבת חלודה (גם אם הוא נמצא בסביבת עבודה שבאה במגע מרובה עם אדים ומים ישירים) וגולת הכותרת – מדובר בחומר שקל מאוד לנקות, וזהו נתון קריטי כאשר מדובר במקום שבא במגע עם אוכל ושמבקש לשמור על רמה גבוהה של סטריליות.

מבחר עגלות עזר מנירוסטה

חברת "סופר נירוסטה" מתכננת ומייצרת שורה ארוכה של מוצרי נירוסטה, וביניהן עגלות נירוסטה וזאת לצד מחקר מעמיק של תרחיש משתמש ובחינת החידושים בתחום. אי לכך, אם גם אתם מבקשים לרכוש אחת ולתמיד עגלת עזר מנירוסטה אשר תייעל עבור העסק שלכם מגוון מהלכים, הרי שאתם מוזמנים להכיר את היצע העגלות שמחכות לכם במקום: עגלת נירוסטה צלחות לארון, עגלת סכום, עגלת מסלולים עבור תבניות גסטרונום, עגלה לתבניות, עגלות לפח אשפה, עגלה לייבוש ונשיאת צלחות, עגלת אמבט לשימושים שונים, עגלת מדפים עבור שימוש כללי וכדומה, כך שניתן למצוא עגלות נירוסטה עבור צרכים ספציפיים ו/או עבור צרכים כלליים, אך המשותף לכלל העגלות טמון בעובדה שהן עשויות מנירוסטה איכותית ובאופן מקצועי – ממש כמו שאר המוצרים מבית "סופר נירוסטה".

 
עגלת צלחות – מק"ט 3060, עגלת שירות/מדפים 2/3/4 קומות – מק"ט 3070
עגלת מסלולים – מק"ט Z -3031 , עגלת מסלולים לתבניות מק"ט GN -3030
עגלת מסלולים לפינוי מגשים – מק"ט 3033, עגלת צלחות לקומבי/אמריקן סרוויס – מק"ט 3062
עגלת תבניות לקומבי/אמריקן סרוויס – מק"ט 3032 , עגלה לפח אשפה – ללא פח – מק"ט 3060
עגלה להובלת אמבטיה פלסטיק – מק"ט 3011 , עגלת אמבט מק"ט 3010, עגלת סכום מפוארת – מק"ט 3052

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
08-6750180

דילוג לתוכן